Продаються

Продаж - Земельна ділянка 6681 m² на Кефалонія

Греція
По запиту
Property 12304 photo 1
Property 12304 photo 2
Property 12304 photo 3
Property 12304 photo 4
Property 12304 photo 5
Property 12304 photo 6
Property 12304 photo 7
Property 12304 photo 8
Property 12304 photo 9
Property 12304 photo 10
Property 12304 photo 11
Property 12304 photo 12
Property 12304 photo 13
Property 12304 photo 14
Property 12304 photo 15
  • Код об'єкта 12304
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 6681 m²
  • Регіон Кефалонія

Деталі

  • Відстань від моря: 3600 m
  • Відстань до аеропорту: 2 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 6681 кв.м. на острові Кефалонія в західній частині Греції.

Ділянка розташована недалеко від центральної дороги. Площа ділянки можливо розділити на кілька частин.

В даний момент на ділянці виростають апельсинові дерева.

На ділянці можливе будівництво.

Продаж
170 000 € 27 €/m²
  • Код об'єкта 24142
  • Площа 6113 m²
  • Відстань до моря 2700 m
Продаж
110 000 € 20 €/m²
  • Код об'єкта 24180
  • Площа 5491 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
250 000 € 384 €/m²
  • Код об'єкта 30773
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
120 000 € 114 €/m²
  • Код об'єкта 39286
  • Площа 1050 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
1 000 000 € 36 €/m²
  • Код об'єкта 50059
  • Площа 27200 m²
  • Відстань до моря 10 m
Продаж
1 000 000 € 71 €/m²
  • Код об'єкта 50062
  • Площа 14000 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
220 000 € 77 €/m²
  • Код об'єкта 58393
  • Площа 2840 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
1 800 000 € 1 600 000 € 2182 €/m²
  • Код об'єкта 60081
  • Площа 733 m²
  • Відстань до моря 15 m

Підписка на розсилку