Нерухомість на першій лінії

1419 об'єктів на 95 сторінках
1419 об'єктів на 95 сторінках

Будиночок біля моря - мрія ближче, ніж ви думаєте

Мрія купити будинок на березі моря не раз відвідувала більшість з нас. Відправившись в чергову подорож, ми часом задаємо собі питання: «цікаво, а я б зміг жити в цій країні?». Після похмурої осені або мерзлої весни, яку зима ніяк не відпустить зі своїх холодних обіймів, коли так хочеться погрітися в променях ласкавого сонечка, ми все частіше уявляємо собі залите теплим світлом морське узбережжя з золотим піском, яке дбайливо пестять морські хвилі.

Мати власний будинок за кордоном для багатьох здається нездійсненною мрією - утопією. Але при цьому мало хто може уявити, що будинок в Європі може коштувати в кілька разів дешевше, ніж в Україні.

Наприклад, невелика квартира з видом на блакитне море, у самому відомому курорті Греції, казковому півострові Халкідікі, в дійсності коштує близько 40-45 тисяч євро, а за 80-100 тисяч можна отримати вже шикарний котедж з басейном, садом на задньому дворику та власним пляжем. Квартири в великих містах теж коштують набагато менше ніж в Україні. На вторинному ринку нормальну однокімнатну квартиру в Афінах або Салоніках можна купити за 25-30 тисяч євро, а якщо ви не збираєтеся назавжди переїжджати, то її можна буде вигідно здавати в оренду численним туристам або студентам.

У Греції ще залишилися первозданні, незаймані цивілізацією місця, і навіть поблизу популярних туристичних анклавів можна знайти тихий, спокійний куточок для сімейного життя або відпочинку. Особливо багато таких місць на «пальчиках» півострова Халкідікі: Кассандрі, Ситонії і Афоні, а також на островах Іонічного і Егейського морів: Тасосі, Закінфі, Ітаці, Корфу, Кефалонії, Евіі.

Вічнозелені ліси, бездоганна екологія, чисте море, дикі пляжі і романтичні бухти - все це легко може стати невід'ємною частиною життя вашої родини. Відчуття безпеки і безтурботності - ось, що багато хто шукає в Греції, і обов'язково знаходять.

Випити келих грецького вина на терасі власного будинку з видом на величний Олімп або безкрайне синє море, насолоджуючись життям в неспішному ритмі Еллади - з Grekodom Development це просто і доступно. Наша компанія допоможе вибрати вам відповідні об'єкти і організує вашу поїздку до Греції, щоб ви могли оглянути їх. Коли ви оберете собі відповідний будинок у самого моря, то Grekodom Development допоможе оформити усі необхідні документи, і вже через 7-10 днів ви зможете переїхати в середземноморське літо.

 

 

Нерухомість на першій лінії 

Підписка на розсилку