Зовнішність центру Лімассола зміниться буквально в найближчі роки! І це важливо для тих, хто планує купити тут житло

Важлива новина для всіх, у плани входить купити нерухомість на Кіпрі, — Департамент захисту навколишнього середовища Республіки Кіпр схвалив ідею модернізації центральної та західної частин Лімассола.

Про що йде мова? Про те, що найпопулярніший туристичний центр, мекка всіх, хто мріє жити з видом на море, тепер відчутно підросте. У центральних кварталах з'являться висотні будинки до 60 м, інакше кажучи, житлові будинки до 12 поверхів. Ще більші «хмарочоси» найближчими роками ми побачимо між затокою та Новим портом – це будуть висотки до 120 м! Інакше кажучи, на майбутніх листівках із видами Лімассола з часом ми побачимо 30-поверхові житлові будинки та бізнес-центри.

Поки що рішення Департаменту ще не отримало статусу робочого документа, але воно вже прийняте, і багатьом забудовникам, які довгий час чекали на схвалення своїх проектів, доведеться ось-ось приступити до справи.

 Які райони міста змінять свій вигляд?

  • Вулиці Гладстонос, Наваріну та Анексартісіас, а також ряд інших у центрі між проспектом Макаріоса та морем. Тут переважають офісні будинки, коледжі, школи, освітні центри;
  • своєрідний «пустир», який тягнеться від краю моря до проспекту Рузвельта, старожили пам'ятають, що раніше тут були виноробні заводи, а сьогодні значну частину району можна назвати «закидкою»;
  • сегмент між затокою та Новим портом — якщо сьогодні її можна назвати «промзоною», то найближчими роками цей район стане зосередженням житлових та комерційних об'єктів, а також розважальних місць, орієнтованих на туристів.

Як зміниться вигляд центру Лімассола

Зважаючи на все, мають рацію експерти, які прогнозують, що дуже скоро нерухомість в Лімассолі виглядатиме інакше. Так, старі будівлі, які не становлять історичної цінності, поступово зникнуть із центру міста. Втім, не все — все красиве, але застаріле буде ретельно відреставроване, перед городянами та туристами постануть оновлені фасади.

Проводиться реконструкція буде не спонтанно, а відповідно до суворої концепції: влада міста має намір дати популярним приморським кварталам «більше повітря» та спробувати «впустити» вид на море на вулиці та площі, з яких раніше він не відкривався. Як це буде реалізовано? Нова забудова буде відрізнятися наскрізними високими цокольними поверхами, що переглядаються.

Яких будівель чекати насамперед?

Майже п'ятирічку багато інвесторів придивляються до проектів, розроблених для реалізації в Каніці та поблизу Нового порту. Вже відомо, що Департамент міського планування схвалив у цьому районі цілих шість проектів, за підсумками яких з'являться 15 висотних будівель, деяких - до 43 поверхів.

Підписка на розсилку