7 фактів на користь приватних інвестицій в економіку Греції

Греція – це не лише середземноморські пляжі та оригінальна кухня з упором на свіжі локальні продукти. Все більше людей бачать у країні, яка називається «колискою цивілізації» інвестиційний потенціал. Доходи від туризму становлять близько 20% ВВП Греції, а туристичний потік після тривалої пандемії та викликаних нею обмежень стабільно зростає. Відповідно, вкладене в балканську нерухомість сьогодні жодного разу окупиться в найближчому майбутньому і в тривалій перспективі. Більше того, деякі державні програми для іноземних інвесторів — це чи не найпростіша перепустка громадян не європейських країн усередину Європейського Союзу з правом вести бізнес, працювати, подорожувати без віз.

 

Ми спеціально для вас знайшли, перевірили та зібрали в одній статті факти про Грецію, відомі далеко не всім корінним мешканцям Еллади. Що важливо, кожен із фактів — безперечний аргумент на користь туристичного та економічного потенціалу країни.

  1. Щорічно Греція приймає до 16 млн. туристів. Середземне, Іонічне та Егейське моря приваблюють гостей з усього світу. На Родос, Кріт та Міконос прилітають любителі дайвінгу, пляжного та активного відпочинку, а також поціновувачі історичних та культурних пам'яток, яких у країні величезна кількість.
  2. 95% греків грамотні та освічені, що говорить про високий рівень економіки та культури усередині країни. Також рівень культури суспільства видно по чистоті вулиць, доглянутості газонів, ввічливості спілкування між незнайомцями.
  3. Греція — лідер за кількістю музеїв історії та археології, а Афіни взагалі офіційно вважаються одним із найстаріших міст Європи. Усім, хто любить історію та цінує можливість доторкнутися до об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО, варто обов'язково відвідати Елладу.
  4. Середня тривалість життя у Греції – близько 80 років. Країна входить до першої тридцятки країн світу за тривалістю життя. До того ж тут високий відсоток довгожителів, а більшість людей похилого віку активні — клімат, кухня та атмосфера середземномор'я до цього дуже сприяють.
  5. З будь-якої точки Греції до моря трохи більше 137 км. Що цікаво, нерухомість поблизу узбережжя досить доступна, якщо порівнювати з розцінками інших країн з виходом до моря.
  6. Греція виробляє щонайменше 7% світового запасу мармуру, але в острові Наксос знаходиться найбільше у світі родовище наждака. Також країна активно торгує рибою, оливками та оливковою олією.
  7. Грецьке оподаткування організовано порівняно просто, а якщо врахувати велику кількість пільг для іноземних та локальних інвесторів, то можна також назвати його лояльним. Звідси і стабільно зростаючий потік інвестицій у туризм у Греції та місцеву нерухомість.

Підписка на розсилку