Завершилася масштабна реконструкція площі Синтагму

Мешканці та гості Греції знову можуть насолоджуватися прогулянками нижньою частиною площі Синтагму — її відкрили після великомасштабної реконструкції. Оновлена ​​Афінська Синтагма стала більш зручною для людей з обмеженими можливостями, а також для батьків з колясками та інших, кому важлива наявність пандусів та широких тротуарів. Загалом до 2300 квадратних метрів нижньої частини Синтагми додалося 1300 квадратних метрів додаткового простору для комфортного відпочинку.

В останні роки не тільки Афіни, а й уся Греція цілком перетворюється і стає більш урбанізованим доступним середовищем для всіх без винятку. При цьому проекти, що реалізуються, завжди передбачають максимальне збереження історичних характеристик територій країни з багатовіковою спадщиною, у випадку з площею — спадщиною грецького короля Оттона Баварського, а також збереження природи, покращення екологічної обстановки. Тим, хто працював над Синтагмою, якраз вдалося утримати той крихкий баланс між історією та сучасністю, урбаністикою та природою.

 

Серед запланованих та реалізованих удосконалень площі Синтагму:

  • Розширення пішохідної зони на вул. Ерму.
  • Посадка дорослих дерев, які організують затінені ділянки для підвищення комфорту відпочиваючих, а також сприятимуть підтримці якості повітря в зонах, що межують із проїжджою частиною.
  • Між деревами збудовані навіси, в тіні яких можна сховатися від сонця на площі 262 квадратні метри.
  • Реорганізація проїжджої частини - зменшення смуг руху з шести до чотирьох - для зниження автомобільного трафіку, зменшення шуму та зниження рівня забруднення повітря вихлопними газами.
  • Відділення автобусної смуги та розширення числа автобусних зупинок, завдяки чому гостям та мешканцям простіше пересуватиметься містом без власного автомобіля.
  • Установка міського обладнання та малих архітектурних форм, зокрема, оновлення злив, урн, встановлення двох громадських фонтанів.
  • Робота з посилення освітлення в нічний час — 50 нових ліхтарів не тільки яскравіша, а й набагато економічніша за старі, що у довгостроковій перспективі допоможе місту знизити витрати та знизити ступінь світлового забруднення.
  • Зміна інфраструктури на користь її адаптації під безперешкодне пересування людей з обмеженими можливостями, маломобільного населення та гостей міста.

Джерело: newsbomb.gr

Підписка на розсилку