REVOLUT отримав ліцензію CySEC (Кіпр) на здійснення криптовалютних операцій

Глобальна фінансова платформа Revolut за інформацією InBusinessNews подала запит на отримання ліцензії на проведення криптовалютних операцій. Після недовгого розгляду CySEC — комісія Кіпру з бірж та цінних паперів — запит схвалила та ліцензувала діяльність фінтех компанії. Згідно з наявними даними, Revolut у найближчому майбутньому створить на території Республіки криптовалютний хаб для роботи з клієнтами з усієї Європи, а їх налічується вже понад 17 мільйонів осіб.

На підставі європейської банківської ліцензії, що регулює діяльно компанії, Revolut у лютому цього року зайшов на кіпрський ринок банківських послуг. На час відкриття на Кіпрі було понад 160 тисяч клієнтів системи Revolut. Всі вони, а також нові користувачі отримали можливість підвищити статус облікового запису до Revolut Bank. На відміну від базового, статус Revolut Bank відкриває доступ до розширеного пакету послуг із проведення валютних операцій, а також забезпечує підвищений рівень захисту фінансових коштів на дебетових та депозитних рахунках. Revolut Bank має хорошу репутацію в ЄС та за його межами, у 2020 році він посів четверте місце у списку кращих банків за версією клієнтів журналу Forbes.

У серпні Revolut офіційно оголосив про рішення розширити свою присутність на ринку криптовалютних операцій у Європі. Відразу після заяви компанія більш ніж удвічі збільшила пакет доступних клієнтам криптоактивів — з 40 до 62, що позначилося на зростанні рівня інвестицій у Кіпр. Також на початку останнього місяця літа від імені представників фінтех-компанії прозвучала новина про розширення штату співробітників, діяльність якого пов'язана з наданням криптопослуг. При цьому розширення штату торкнеться представництв у США, Європейському Союзі та Великій Британії.

Сплеск інтересу фінтех компаній до проходження процедури ліцензування у європейських країнах пов'язаний із швидким запровадженням MiCA – закону про регулювання криптовалютних операцій на території Європейського Союзу. Очікується, що MiCA зможе припинити можливості відмивання грошей, шахрайства та інших видів злочину з криптовалютами. Revolut Bank — не перша і далеко не єдина платформа у фінтех індустрії, яка поспішила до впровадження MiCA зайняти свою частку ринку в крипті. Тільки за серпень ліцензії CySEC змогли отримати кілька великих гравців ринку фінтех, при цьому далеко не всі вони мають настільки широкий, як у Revolut Bank пакет криптоактивів.

Підписка на розсилку