Пасажирам Emirates буде ще зручніше подорожувати Грецією

Завдяки кош-шеринговій угоді між Emirates і AEGEAN, що набирає чинності буквально днями, клієнти дубайського авіаперевізника зможуть літати по єдиному квитку в ще вісім грецьких міст: Салоніки, Керкіра, Родос, Іракліон, Міконос, Александруполіс, Тіра і Ханья.

З осені 2022 року набуде чинності угода про код-шерингове партнерство, підписану раніше між однією з найбільших у світі авіакомпаній Emirates і лідером з авіаперевезень Греції Aegean Airlines S.A. Код-шеринг дозволить авіаперевізнику з ОАЕ обслуговувати паралельно з локальним лідером одразу 8 напрямків усередині країни з аеропорту в Афінах. Завдяки цьому бронювати місця в рейсах на такі говірки, як Салоніки, Керкіра, Родос, Іракліон, Міконос, Александруполіс, Тіра та Ханья стане набагато простіше. Більше того, пасажирам, що часто літають, стане від партнерства зручніше за рахунок уніфікації правил провезення багажу.

Крім того, що код-шеринг спростить польоти по Греції, AEGEAN восени почне обслуговувати напрямок «Афіни-Дубай-Афіни». Вже зараз можна без проблем оформити броню на рейси по Греції та Греції в Арабські Емірати на офіційних сайтах Emirates та Aegean Airlines S.A. та через акредитовані туристичні агенції обох країн.

У жовтні угода про код-шерінг розширить можливості для польотів не лише між Грецією та ОАЕ, а й з Афін до Європи та Сполучених Штатів Америки. Зокрема Emirates та AEGEAN разом обслуговуватимуть рейси до Белграда, Бухареста, Неаполя, а також до Нью-Йорка в аеропорти ім. Джона Кеннеді та в Ньюарк. Згідно з даними з відкритих джерел, маршрути будуть обслуговуватись бортами Boeing 777.

Боїнги Emirates на серпень 2022 року вже виконують по 12 рейсів з Афін на тиждень. Щодо код-шерингових напрямів, на даний момент активно ведеться робота щодо узгодження та отримання дозволів регулюючих органів. Як тільки формальності будуть улагоджені, Emirates зробить ще один крок до беззаперечного світового лідерства у питаннях організації регулярних авіаперевезень між континентами та всередині них. Так, з урахуванням наявних у компанії код-шерингових угод та інтерлайн-партнерства, географія перельотів Emirates максимально повно охоплює 5 континентів. Що важливо, при такій широкій географії сервіс залишається стабільно високорівневим, навіть на тлі деяких досить відомих партнерів.

Підписка на розсилку