200-метрову вежу Riviera Tower почнуть будувати у 2022 році (Проект Еллінікон)

Riviera Tower - житловий висотний будинок, який в Еллінікон будуватиме девелоперська компанія Lamda Development. Проект, у який збираються вкласти €350 млн, почнуть реалізовувати вже до кінця року — всі необхідні документи, що дозволяють, забудовник отримав. У своєму виступі з приводу «вежі» керуючий директор компанії Одіссеас Афанасіу наголосив, що згідно з планом до 30 березня 2026 року перші власники нерухомості в «Рів'єрі» отримають ключі та можливості для переїзду. І це при тому, що перші кілька поверхів 200-метрового гіганта почнуть зводити лише 2023 року.

На заході, присвяченому запуску проекту Riviera Tower, серед гостей був прем'єр-міністр Греції. Кіріакос Міцотакіс повністю підтримав ініціативу, зауважив, що «Рів'єра» у перспективі не лише зможе залучити до Еллікону внутрішні інвестиції, але й позитивно позначиться на зростанні туристичного потоку.

Кіріакос Міцотакіс на заході говорив не лише про перспективи, а й про наслідки «великого будівництва» в Еллініконі. Так, за його словами, проект уже на стадії запуску вплинув на ціноутворення на ринку нерухомості району – ціни на будинки різко зросли. Тому, щоб якнайбільше людей отримали можливість оселитися у південному передмісті Афін, незабаром буде запущено систему субсидування від Lamda Development та банків у форматі розширених та розтягнутих у часі кредитних договорів. Щодо того, хто матиме право на субсидію і на яких умовах, поки що говорити зарано — багато моментів поки що не зрозумілі і потребують подальшої розробки.

Не дивно, що інтерес до обіцяної програми субсидування досить високий. Справа в тому, що вже стало відомо скільки коштуватимуть квадратні метри в новому районі — на етапі попередніх продажів йдеться про суму 5–6 тисяч євро за квадратний метр. Зрозуміло, у міру забудови території колишнього Афінського аеропорту цінник зростатиме пропорційно до розвитку інфраструктури.

На четвертий квартал 2022 року відомо, що крім 200-метрового Riviera Tower в Еллінікон побудують не менше тисячі об'єктів нерухомості. Найбільше зосередження житлових будинків, згідно з проектними документами, заплановано в районі вище за проспект Посейдоніс. Ключовий забудовник району — Lamda Development — серйозно взялася за перетворення не найблагополучнішої частини столичного передмістя на сучасний приморський курорт із сучасними будинками і всім необхідним як для комфортного життя, так і для відпустки, що запам'ятовується.

"Велике будівництво" в Еллініконі йде повним ходом і не планує закінчуватися. навіть при тому, що вартість нерухомості в районі стабільно зростає, інтерес інвесторів не вщухає, адже озвучені 5–6 тисяч євро за квадратний метр цілком можна порівняти з цінниками в набагато віддаленіших передмістях Грецької столиці. До того ж, іноземці, які бажають придбати нерухомість у Греції, також активно цікавляться будинками Еллінікону, що будуються.

Офіційний сайт проекту: theellinikonrivieratower.com

Підписка на розсилку