10 перспективних масштабних будівельних проектів, схвалених у 2022 році

Департамент захисту навколишнього середовища Кіпру в 2022 році підписав документи на запуск у роботу ряду приголомшливих масштабів та оригінальності проектів. У десятці найцікавіших: порт, парки, житлові комплекси, готелі та офісні будівлі. Реалізація проектів внесе істотний внесок у розвиток туристичного, міграційного, інвестиційного потенціалу острівної держави.

Нові об'єкти та реновація в порту Ларнакі. Оновлений порт, відомий усередині країни як марина Ларнакі, коштував країні 1,2 млрд євро. На ділянці у проміжку між нафтоналивними терміналами та пристанню Фінікудес відбулася масштабна реновація: відкрився ресторан та кафе з дитячою ігровою зоною, з'явилося велике паркування, оновилися покриття на доріжках та суттєво підвищилася якість вуличного освітлення. У планах також побудувати низку готелів, апартаментів, житлових комплексів, а також попрацювати над розширенням портового басейну, будівництвом складських доків, адміністративних будівель.

Mandarin Park - шістнадцятиповерховий центр на 36 квартир з офісними та комерційними приміщеннями в Лімассолі. Башта висотою близько 72 метрів «виросте» на місці Mairoza — на перетині Амбелакіон та Георгіу А’.

The Gallery у Лімассолі – ще один проривний проект року. «Галерею» будують буквально за 90 метрів від моря — на узбережжі. Причому в хмарочосі висотою 76 метрів розміститься лише 14 квартир, решту площі віддадуть під офіси з панорамними вікнами, ресторани та тренажерний зал із басейном.

Renaissance у Лімассолі планують добудувати до 2024 року. П'ятиповерхова будівля, що знаходиться на Пану Соломоніді, зможе розмістити близько 400 жителів у квартирах, а також ще близько сотні — серед співробітників офісів і закладів сфери послуг, що відкриються в Renaissance.

Walton Tower - вежа офісного призначення в Лімасолі в районі Закакі. Семиметрова будівля вмістить більше десятка офісів та кілька магазинів, що згідно з стратегією забудовників та інвесторів допоможе залучити до району більше бізнесу та тим самим вплинути на його економічний розвиток.

У Платресі 2022 року стартував проект оздоровчо-житлового комплексу Guru. Бюджет будівництва — 30 млн. Структурно комплекс складатиметься з 7 будівель різної поверховості, серед яких крім будинків, шале та вілл передбачені спа, їдальня, офісні будівлі, тренажерний зал.

У Героскіпі на повний хід йде будівництво нового готелю найвищого класу. У п'ятизірковому готелі, прозваному пресою «архієпископським» за розташування на ділянці землі, що належить Кипрській Православній Церкві, буде 8 поверхів, а на даху розіб'ють сад для комфортного та безпечного відпочинку гостей. Зрозуміло, в сорокаметровому будинку буде все необхідне для комфорту постояльців: спа, ресторани, кафе, тренажерні зали, пральні, масажний кабінет, сауна, басейн та ін.

У запланованому до будівництва житловому комплексі в селищі Мазотос проектом передбачено 100 житлових одиниць та власні очисні споруди. Забудовник обіцяє подбати про всі сторони комфорту проживання в новому комплексі, у тому числі й про те, щоб туди було зручно приїжджати, всередині було достатньо місць для відпочинку та паркувальних майданчиків.

У Пілі затіяли будівництво цілого курорту, що вражає масштабами. У проекті 14 будівель, найвищі - 18, 7 метрів заввишки. Сумарної площі буде достатньо, щоб відкрити спа-центр з кількома басейнами, саунами, тренажерними залами, закладами сфери послуг, а також офісами для бажаючих працювати в такому мальовничому місці.

Mackenzie Tower — ще одна вежа у Ларнаку, де зможуть оселитися 57 сімей. Сумарна площа новобудови – понад 2500 кв. м: достатньо і для басейну, і для відмінної внутрішньої інфраструктури для мешканців та гостей.

Фото philenews.com

Підписка на розсилку