Продаж - Таунхаус 150 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Родимки Каліви
1 000 000 € 670 000 €
4467 €/m²
Property 1755 photo 1
Property 1755 photo 2
Property 1755 photo 3
Property 1755 photo 4
Property 1755 photo 5
Property 1755 photo 6
Property 1755 photo 7
Property 1755 photo 8
Property 1755 photo 9
Property 1755 photo 10
Property 1755 photo 11
Property 1755 photo 12
Property 1755 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 4: гостиная с кухней, 3 спальни, 3 ванные, кладовое помещение, балконы
  • Інші зручності: отопление
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 10 m
  • Відстань до аеропорту: 90 km

Послуги

  • Паркінг
  • Вид на море
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається таунхаус площею 150 кв.м на півострові Кассандра, регіону Халкідіки.Таyнхаус розташований на 3 рівнях. Перший поверх складається з вітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. Третій поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.