1 600 000 €
1333 €/m²
Property 18535 photo 1
Property 18535 photo 2
Property 18535 photo 3
Property 18535 photo 4
Property 18535 photo 5
Property 18535 photo 6
Property 18535 photo 7
Property 18535 photo 8
Property 18535 photo 9
Property 18535 photo 10
Property 18535 photo 11
Property 18535 photo 12
Property 18535 photo 13
Property 18535 photo 14
Property 18535 photo 15
Property 18535 photo 16

Деталі

  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2005
  • Відстань від моря: 1300 m
  • Відст. до найближ. міста: 3,4 km
  • Відстань до аеропорту: 4 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Готель розташований на східному узбережжі острова Корфу, в дуже тихому районі всього в декількох хвилинах їзди від жвавого міста Керкіра і в 10 хвилинах від пляжу.

У готелі 27 номерів, на першому поверсі знаходиться ресепшн, ресторан і бар.

Пральня розташована на другому поверсі. Номери готелю наповнені по-домашньому затишною атмосферою, у всіх кімнатах є кондиціонер, ванна кімната і балкон із видом на сад. Чудово підходить для спокійного та сімейного відпочинку.

Готель цілий рік гостинно відкриває свої двері гостям і жителям острова.

Прямо за територією готелю зупиняється автобус, на якому всього за 10 хвилин можна доїхати до столиці острова.

Продаж
1 350 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 32247
  • Площа 480 m²
  • Кількість кімнат 21
Продаж
1 300 000 € 2166 €/m²
  • Код об'єкта 36167
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
2 350 000 € 5875 €/m²
  • Код об'єкта 3595
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Код об'єкта 18535
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
1 330 000 € 4433 €/m²
  • Код об'єкта 3709
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 10 m
Продаж
2 300 000 € 4904 €/m²
  • Код об'єкта 22871
  • Площа 469 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
2 250 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 47788
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
1 700 000 € 3090 €/m²
  • Код об'єкта 33154
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
2 200 000 € 5365 €/m²
  • Код об'єкта 4154
  • Площа 410 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
1 500 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 27175
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 9

Підписка на розсилку