75 000 € 60 000 €
140 €/m²
Property 19002 photo 1
Property 19002 photo 2
Property 19002 photo 3
Property 19002 photo 4
Property 19002 photo 5
Property 19002 photo 6

Деталі

  • Відстань від моря: 20 m
  • Відстань до аеропорту: 80 km

Опис

Земельна ділянка в якій є можливість побудувати 100 кв.м житлової площі. Розташована в районі Схінос

Продаж
65 000 € 65 €/m²
  • Код об'єкта 35877
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
87 000 € 328 €/m²
  • Код об'єкта 6096
  • Площа 265 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Код об'єкта 20440
  • Площа 283 m²
  • Відстань до моря 235 m
Продаж
85 000 € 172 €/m²
  • Код об'єкта 42874
  • Площа 493 m²
  • Відстань до моря 2800 m
Продаж
96 000 € 384 €/m²
  • Код об'єкта 12557
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
75 000 € 80 €/m²
  • Код об'єкта 13403
  • Площа 930 m²
  • Відстань до моря 2400 m
Продаж
75 000 € 60 €/m²
  • Код об'єкта 13787
  • Площа 1243 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Код об'єкта 19002
  • Площа 426 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
85 000 € 340 €/m²
  • Код об'єкта 23645
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
80 000 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 5900
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 13000 m

Підписка на розсилку