2 300 000 €
4904 €/m²
Property 22871 photo 1
Property 22871 photo 2
Property 22871 photo 3
Property 22871 photo 4
Property 22871 photo 5
Property 22871 photo 6
Property 22871 photo 7
Property 22871 photo 8
Property 22871 photo 9
Property 22871 photo 10
Property 22871 photo 11
Property 22871 photo 12
Property 22871 photo 13
Property 22871 photo 14
Property 22871 photo 15
Property 22871 photo 16

Деталі

  • Рік будівництва: 1984
  • Рік реновації: 2011
  • Опалення: електричний
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відст. до найближ. міста: 7 km
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

На продаж виставлена половина чотирьохповерхових апартаментів, що складаються з семи кімнат. Апартаменти розташовані на земельній ділянці розміром 1400 кв.м.

Також на території є дитячий майданчик і місця для відпочинку.

Продаж
2 200 000 € 5365 €/m²
  • Код об'єкта 4154
  • Площа 410 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
2 400 000 €
  • Код об'єкта 48888
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
2 985 000 € 3731 €/m²
  • Код об'єкта 4044
  • Площа 800 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
2 450 000 € 2450 €/m²
  • Код об'єкта 34194
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 650 m
Продаж
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Код об'єкта 3296
  • Площа 640 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
2 700 000 € 3648 €/m²
  • Код об'єкта 23764
  • Площа 740 m²
  • Кількість кімнат 40
Продаж
2 300 000 € 4904 €/m²
  • Код об'єкта 22871
  • Площа 469 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
2 250 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 47788
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
2 350 000 € 5875 €/m²
  • Код об'єкта 3595
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
3 000 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 5351
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 90 m

Підписка на розсилку