Property 23169 photo 1
Property 23169 photo 2
Property 23169 photo 3
Property 23169 photo 4
Property 23169 photo 5
Property 23169 photo 6
Property 23169 photo 7

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Послуги

  • Камі́н

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 100 кв.м в Аттиці. Котедж складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Котедж розташований в містечку Сароніда.

Продаж
350 000 € 1635 €/m²
  • Код об'єкта 4739
  • Площа 214 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
600 000 € 2173 €/m²
  • Код об'єкта 23036
  • Площа 276 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
398 000 € 370 000 € 1629 €/m²
  • Код об'єкта 65277
  • Площа 227 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
510 000 € 1062 €/m²
  • Код об'єкта 23486
  • Площа 480 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
510 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 42005
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • Код об'єкта 37730
  • Площа 112 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 8115
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
400 000 € 2631 €/m²
  • Код об'єкта 22432
  • Площа 152 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
610 000 € 2440 €/m²
  • Код об'єкта 58268
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
600 000 € 1188 €/m²
  • Код об'єкта 30111
  • Площа 505 m²
  • Кількість кімнат 10

Підписка на розсилку