Продаж - Земельна ділянка 8850 m² в Аттиці

Греція Аттика Афіни - Схід
350 000 €
39 €/m²
Property 23362 photo 1
Property 23362 photo 2
  • Код об'єкта 23362
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 8850 m²
  • Регіон Аттика
  • Місце Афіни - Схід (Аттика)

Деталі

  • Відстань від моря: 1600 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Опис

Земельна ділянка розташована в районі Коропі.

Також продається однакова ділянка за ціною 450.000.

Продаж
335 000 € 549 €/m²
  • Код об'єкта 7611
  • Площа 610 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Код об'єкта 60861
  • Площа 1187 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
450 000 € 523 €/m²
  • Код об'єкта 31099
  • Площа 860 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
440 000 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 59235
  • Площа 880 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
350 000 € 39 €/m²
  • Код об'єкта 23362
  • Площа 8850 m²
  • Відстань до моря 1600 m
Продаж
400 000 € 82 €/m²
  • Код об'єкта 13128
  • Площа 4870 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
350 000 € 166 €/m²
  • Код об'єкта 46035
  • Площа 2100 m²
  • Відстань до моря 80 m
Продаж
370 000 € 185 €/m²
  • Код об'єкта 24632
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
420 000 € 420 €/m²
  • Код об'єкта 62025
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
430 000 € 17 €/m²
  • Код об'єкта 5918
  • Площа 25000 m²
  • Відстань до моря 8000 m

Підписка на розсилку