Продаж - Земельна ділянка 8194 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
1 300 000 €
158 €/m²
Property 24911 photo 1
Property 24911 photo 2
  • Код об'єкта 24911
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 8194 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)

Деталі

  • Відстань до аеропорту: 35 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 8194 кв.м. В Пафосе Є можливість побудувати 490 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Комунікації проходять поруч.

Розташування