Продаж - Земельна ділянка 37459 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
1 338 000 €
35 €/m²
Property 25613 photo 1
  • Код об'єкта 25613
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 37459 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 1800 m
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 37459 кв.м. В Пафосе

Коефіцієнт забудови: 25%

Земельна ділянка в Нео Хорьє, з прекрасним видом на затоку Поліс.

Продаж
1 200 000 € 115 €/m²
  • Код об'єкта 48692
  • Площа 10385 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
1 500 000 € 174 €/m²
  • Код об'єкта 46532
  • Площа 8607 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
1 190 250 € 1150 €/m²
  • Код об'єкта 56540
  • Площа 1035 m²
  • Відстань до моря 630 m
Продаж
1 250 000 € 254 €/m²
  • Код об'єкта 24047
  • Площа 4920 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
1 300 000 € 117 €/m²
  • Код об'єкта 44446
  • Площа 11085 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • Код об'єкта 37033
  • Площа 11914 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
1 500 000 € 897 €/m²
  • Код об'єкта 40660
  • Площа 1672 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Підписка на розсилку