Продаж - Земельна ділянка 40000 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
800 000 €
20 €/m²
Property 28897 photo 1
  • Код об'єкта 28897
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 40000 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 4500 m
  • Відстань до аеропорту: 29 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 1000 кв.м на острові Кіпр. 

  • Покриття 40%
  • Щільність 25%.

Продаж
900 000 € 269 €/m²
  • Код об'єкта 24898
  • Площа 3345 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
750 000 € 143 €/m²
  • Код об'єкта 28896
  • Площа 5217 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
950 000 € 235 €/m²
  • Код об'єкта 23903
  • Площа 4028 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
980 000 € 310 €/m²
  • Код об'єкта 52484
  • Площа 3153 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
650 000 € 940 €/m²
  • Код об'єкта 36217
  • Площа 691 m²
  • Відстань до моря 4300 m
Продаж
1 007 000 € 559 €/m²
  • Код об'єкта 56082
  • Площа 1800 m²
  • Відстань до моря 1900 m
Продаж
800 000 € 20 €/m²
  • Код об'єкта 28897
  • Площа 40000 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
740 000 € 70 €/m²
  • Код об'єкта 38723
  • Площа 10554 m²
  • Відстань до моря 4000 m

Підписка на розсилку