1 400 000 €
2333 €/m²
Property 2959 photo 1
Property 2959 photo 2
Property 2959 photo 3

Деталі

  • Рік будівництва: 1980
  • Пляж: песчано-галечный
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Вид на море

Опис

Пропонується на продаж триповерхова будівля загальною площею 600 кв.м в курортному селищі півострова Халкідіки. На першому поверсі будівлі розташований магазин площею 190 кв.м, на другому дві квартири, загальна площа яких становить 110 кв.м, на третьому поверсі знаходяться п'ять невеликих квартир площею 45 кв.м і одна 52 кв.м.

Селище розташоване в тридцяти хвилинах їзди від міста Салоніки, має розвинену інфраструктуру, велику кількість бич барів, банки та супермаркети.

Розташування