Продаж - Земельна ділянка 2985 m² в Аттиці

Греція Аттика Решта Аттики Каламос Каламос - Центр
100 000 € 80 000 €
26 €/m²
Property 2990 photo 1
Property 2990 photo 2

Деталі

  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відст. до найближ. міста: 0,9 km
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 2.985 кв.м в Каламо Аттіки. Ділянка будує житловий будинок площею 200 кв.м. Знаходиться в 5000м від моря і в 900м від найближчого населеного пункту. Всі комунікації проведені.

УВАГА ЗНИЖКА НА 20.000 ЄВРО! Вартість земельної ділянки становить 80.000 від початкової 100.000 євро!

Продаж
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Код об'єкта 5428
  • Площа 780 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
110 000 € 270 €/m²
  • Код об'єкта 43857
  • Площа 407 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
95 000 € 6 €/m²
  • Код об'єкта 46180
  • Площа 14086 m²
  • Відстань до моря 3200 m
Продаж
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Код об'єкта 13028
  • Площа 455 m²
  • Відстань до моря 11000 m
Продаж
130 000 € 65 €/m²
  • Код об'єкта 32627
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
148 000 € 86 €/m²
  • Код об'єкта 13023
  • Площа 1715 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Код об'єкта 2990
  • Площа 2985 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
85 000 € 340 €/m²
  • Код об'єкта 23645
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 328 €/m²
  • Код об'єкта 6096
  • Площа 265 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
110 000 € 108 €/m²
  • Код об'єкта 24748
  • Площа 1015 m²
  • Відстань до моря 8000 m

Підписка на розсилку