Property 30753 photo 1
Property 30753 photo 2
Property 30753 photo 3
Property 30753 photo 4
Property 30753 photo 5
Property 30753 photo 6
Property 30753 photo 7
Property 30753 photo 8
Property 30753 photo 9
Property 30753 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2005
  • Рік реновації: 2017
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 90 m
  • Відстань до аеропорту: 57 km

Послуги

  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 335 кв.м в Аттиці. Перший поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з вітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати. Вілла має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Продаж
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • Код об'єкта 13516
  • Площа 600 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 21927
  • Площа 540 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
600 000 € 1578 €/m²
  • Код об'єкта 64730
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
1 500 000 € 1 100 000 € 2820 €/m²
  • Код об'єкта 63087
  • Площа 390 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • Код об'єкта 14275
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
3 800 000 € 3 400 000 € 6800 €/m²
  • Код об'єкта 26352
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Код об'єкта 62096
  • Площа 680 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 12965
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 13
Продаж
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Код об'єкта 8060
  • Площа 460 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Код об'єкта 60523
  • Площа 530 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку