1 500 000 €
2586 €/m²
Property 30864 photo 1
Property 30864 photo 2
Property 30864 photo 3
Property 30864 photo 4
Property 30864 photo 5
Property 30864 photo 6
Property 30864 photo 7
Property 30864 photo 8
Property 30864 photo 9
Property 30864 photo 10
Property 30864 photo 11
Property 30864 photo 12
Property 30864 photo 13
Property 30864 photo 14
Property 30864 photo 15
Property 30864 photo 16
Property 30864 photo 17
Property 30864 photo 18
Property 30864 photo 19
Property 30864 photo 20

Деталі

  • Рік будівництва: 2007
  • Відстань від моря: 20000 m
  • Відст. до найближ. міста: 2,5 km
  • Відстань до аеропорту: 47 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається комплекс площею 580 кв.м у Халкідіки. Комплекс розташований на території площею 22.000 кв.м і складається з п'яти таунхаусів, ресторану і складських приміщень. На території ділянки є величезна кількість хвойних дерев. З усіх майданчиків комплексу відкривається неймовірний вид на околиці.

Розташування