По запиту
Property 31047 photo 1
Property 31047 photo 2
Property 31047 photo 3
Property 31047 photo 4
Property 31047 photo 5
Property 31047 photo 6
Property 31047 photo 7
Property 31047 photo 8
Property 31047 photo 9
Property 31047 photo 10
Property 31047 photo 11
Property 31047 photo 12
Property 31047 photo 13
Property 31047 photo 14
Property 31047 photo 15
Property 31047 photo 16
Property 31047 photo 17
Property 31047 photo 18

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2012
  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 39 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається бізнес площею 400 кв.м в Халкідіках. Бізнес розташований на 4 рівнях. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Продаж
230 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 8014
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
5 500 000 € 1328 €/m²
  • Код об'єкта 39159
  • Площа 4140 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
420 000 € 1179 €/m²
  • Код об'єкта 5580
  • Площа 356 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
320 000 € 551 €/m²
  • Код об'єкта 32309
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 27000 m
Продаж
260 000 € 1793 €/m²
  • Код об'єкта 32145
  • Площа 145 m²
  • Відстань до моря 120 m
Продаж
870 000 € 1087 €/m²
  • Код об'єкта 26264
  • Площа 800 m²
  • Відстань до моря 2800 m
Продаж
550 000 € 381 €/m²
  • Код об'єкта 26115
  • Площа 1440 m²
  • Відстань до моря 11000 m
Продаж
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Код об'єкта 30864
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 20000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 8030
  • Площа 600 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
440 000 € 1333 €/m²
  • Код об'єкта 23617
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 20 m

Підписка на розсилку