200 000 €
1070 €/m²
Property 31360 photo 1
Property 31360 photo 2

Деталі

  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Опис

Недобудований котедж в містечку Порто Рафті.

Продаж
225 000 € 703 €/m²
  • Код об'єкта 13112
  • Площа 320 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
250 000 € 1543 €/m²
  • Код об'єкта 31772
  • Площа 162 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
220 000 € 2444 €/m²
  • Код об'єкта 14102
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 2105 €/m²
  • Код об'єкта 53076
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
265 000 € 2409 €/m²
  • Код об'єкта 11509
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 3818 €/m²
  • Код об'єкта 37005
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 1069 €/m²
  • Код об'єкта 31360
  • Площа 187 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
190 000 € 763 €/m²
  • Код об'єкта 54741
  • Площа 249 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
290 000 € 966 €/m²
  • Код об'єкта 47320
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
192 000 € 3840 €/m²
  • Код об'єкта 65172
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку