Продаж - Земельна ділянка 2300 m² в Аттиці

Греція Аттика Решта Аттики Каламос Каламос - Центр
60 000 €
26 €/m²
Property 32568 photo 1

Деталі

  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 38 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 2300 кв.м. в Аттиці

Земельна ділянка розташована в містечку Каламос.

Продаж
87 000 € 328 €/m²
  • Код об'єкта 6096
  • Площа 265 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
75 000 € 326 €/m²
  • Код об'єкта 7741
  • Площа 230 m²
  • Відстань до моря 260 m
Продаж
60 000 € 108 €/m²
  • Код об'єкта 32860
  • Площа 552 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
65 000 € 65 €/m²
  • Код об'єкта 35877
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
60 000 € 196 €/m²
  • Код об'єкта 7742
  • Площа 305 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
56 000 € 207 €/m²
  • Код об'єкта 13481
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
69 000 € 64 €/m²
  • Код об'єкта 50978
  • Площа 1075 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
54 000 € 36 €/m²
  • Код об'єкта 13634
  • Площа 1500 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
56 000 € 58 €/m²
  • Код об'єкта 13562
  • Площа 950 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
85 000 € 340 €/m²
  • Код об'єкта 23645
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку