По запиту
Property 33466 photo 1
Property 33466 photo 2
Property 33466 photo 3
Property 33466 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2011
  • Відстань від моря: 6000 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 2 km

Опис

Продається триповерховий будинок під бізнес на острові Корфу.

Площа кожного поверху 400 кв.м. На цокольному поверсі розташовується складське приміщення, на першому поверсі зроблений повний ремонт: є 3 офісних приміщення і два санвузли, другий поверх потребує ремонту.

Будівля знаходиться в дуже прохідному місці і недалеко від самого центру. Біля будівлі проходить центральна дорога.

Продаж
1 600 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 31977
  • Площа 900 m²
  • Відстань до моря 800 m
Оренда
від 700 € /на місяць 17 €/m²
  • Код об'єкта 47388
  • Площа 40 m²
  • Відстань до моря 40 m
Продаж
700 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 36489
  • Площа 700 m²
  • Відстань до моря 800 m
Оренда
від 1 000 € /на місяць 14 €/m²
  • Код об'єкта 47380
  • Площа 70 m²
  • Відстань до моря 350 m
Продаж
900 000 € 1442 €/m²
  • Код об'єкта 3656
  • Площа 624 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
1 500 000 € 1 200 000 € 776 €/m²
  • Код об'єкта 5422
  • Площа 1545 m²
  • Відстань до моря 750 m
Продаж
440 000 € 1128 €/m²
  • Код об'єкта 36374
  • Площа 390 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 58013
  • Площа 670 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
1 500 000 € 4545 €/m²
  • Код об'єкта 25531
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
950 000 € 3518 €/m²
  • Код об'єкта 32333
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 260 m

Підписка на розсилку