Продаж - Земельна ділянка В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
900 000 €
231 €/m²
Property 35318 photo 1
Property 35318 photo 2
Property 35318 photo 3
Property 35318 photo 4
  • Код об'єкта 35318
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 50 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 0 кв.м. В Лимассоле Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто.

Продаж
850 000 € 816 €/m²
  • Код об'єкта 25555
  • Площа 1041 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
750 000 € 115 €/m²
  • Код об'єкта 23781
  • Площа 6500 m²
  • Відстань до моря 3700 m
Продаж
1 190 250 € 1150 €/m²
  • Код об'єкта 56540
  • Площа 1035 m²
  • Відстань до моря 630 m
Продаж
1 000 000 € 178 €/m²
  • Код об'єкта 35997
  • Площа 5600 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
1 338 000 € 35 €/m²
  • Код об'єкта 25613
  • Площа 37459 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
850 000 € 263 €/m²
  • Код об'єкта 40530
  • Площа 3222 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
950 000 € 235 €/m²
  • Код об'єкта 23903
  • Площа 4028 m²
  • Відстань до моря 1300 m

Підписка на розсилку