Продаж - Бізнес 560 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
2 000 000 €
3571 €/m²
Property 35679 photo 1
Property 35679 photo 2
Property 35679 photo 3
  • Код об'єкта 35679
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Бізнес
  • Площа 560 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Кількість кімнат: 16
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 12
  • WCs: 8
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт

Опис

Продається бізнес площею 560 кв.м В Пафосе. Бізнес розташований на 4 рівнях. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Пропонуємо на продаж ексклюзивний проект. Це розкішна будівля, що складається з чотирьох 3-спальних апартаментів, розташованих у серці туристичної зони Пафосу. Кожна квартира має площу 100 кв.м + балкон 30 кв.м. Пентхаус включає терасу на даху (roof-garden) і приватний басейн. Комплекс розташовується в 7 хвилинах ходьби від головного торговельного центру Пафосу і в 10 хвилинах ходьби від моря.

Ідеально підходить під програму кіпрського громадянства. Інвестор може залишити собі пентхаус для особистого користування, а решту квартир здавати в оренду.

Термін здачі 12-14 місяців.