Продаж - Земельна ділянка 691 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
650 000 €
940 €/m²
Property 36217 photo 1
  • Код об'єкта 36217
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 691 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 4300 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 691 кв.м. В Лимассоле

Розташування