По запиту
Property 36382 photo 1
Property 36382 photo 2
Property 36382 photo 3
Property 36382 photo 4
Property 36382 photo 5

Деталі

  • Відстань від моря: 200 m
  • Відст. до найближ. міста: 12 km
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Опис

Продається бізнес площею 110 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. Бізнес розташований на 0 рівнях.

Продаж
200 000 € 1481 €/m²
  • Код об'єкта 8152
  • Площа 135 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 3959
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
1 100 000 € 1100 €/m²
  • Код об'єкта 24443
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
800 000 € 2962 €/m²
  • Код об'єкта 9750
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
1 500 000 € 4545 €/m²
  • Код об'єкта 25531
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 800 m
Оренда
від 700 € 6 €/m²
  • Код об'єкта 42013
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
1 600 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 31977
  • Площа 900 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 58013
  • Площа 670 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
600 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 19850
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 300 m
Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 52223
  • Площа 370 m²
  • Відстань до моря 200 m

Підписка на розсилку