900 000 €
1442 €/m²
Property 3656 photo 1
Property 3656 photo 2
Property 3656 photo 3
Property 3656 photo 4
Property 3656 photo 5

Деталі

  • Річних: 4,67%
  • Рік будівництва: 2004
  • Відстань від моря: 450 m
  • Відстань до аеропорту: 11 km

Послуги

  • Камі́н

Опис

На острові Корфу в 10 км від столиці продається бізнес.

На цокольному поверсі розташовується складське приміщення 69 кв.м.

На першому поверсі - 3 приміщення: два по 63 кв.м і одна 69 кв.м.

На другому поверсі - приміщення площею 114 кв.м, а також мансардний поверх 114 кв.м.

До того ж є квартира, яка складається з 3 спальних кімнат, вітальні з кухнею, 2 санвузлів (один з яких з ванною). У квартирі встановлений камін і 3 кондиціонери.

Будинок має власну ділянку 150 кв.м. У даний момент всі приміщення здаються в оренду, крім приміщення на другому поверсі, за 3500 євро на місяць.

Продаж
800 000 € 2962 €/m²
  • Код об'єкта 9750
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
900 000 € 1442 €/m²
  • Код об'єкта 3656
  • Площа 624 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
750 000 € 1051 €/m²
  • Код об'єкта 33903
  • Площа 713 m²
  • Відстань до моря 600 m
Продаж
970 000 € 2487 €/m²
  • Код об'єкта 36375
  • Площа 390 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
1 200 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 22974
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 3583
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • Код об'єкта 6386
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 33466
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 5603
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
1 100 000 € 1100 €/m²
  • Код об'єкта 24443
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 700 m

Підписка на розсилку