Продаж - Земельна ділянка 14000 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
900 000 €
64 €/m²
Property 37480 photo 1
  • Код об'єкта 37480
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 14000 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 1800 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 14000 кв.м. В Лимассоле На території: підведена вода, відведено електрику. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на ліс.

Ділянка знаходиться в Пендакомо. Земля складається з 9 ділянок. Є можливість придбати окремо. Інформація по індивідуальному запиту.

Розташування