Продаж - Земельна ділянка 24500 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
500 000 €
20 €/m²
Property 38231 photo 1
Property 38231 photo 2
Property 38231 photo 3
Property 38231 photo 4
  • Код об'єкта 38231
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 24500 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 39 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 24500 кв.м. В Лимассоле На території: підведена вода, відведено електрику. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Продаж
650 000 € 80 €/m²
  • Код об'єкта 44450
  • Площа 8027 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
497 000 € 59 €/m²
  • Код об'єкта 25674
  • Площа 8362 m²
  • Відстань до моря 4600 m
Продаж
735 000 € 184 €/m²
  • Код об'єкта 53126
  • Площа 3986 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
580 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23400
  • Площа 1161 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
490 000 € 801 €/m²
  • Код об'єкта 53060
  • Площа 611 m²
  • Відстань до моря 5200 m
Продаж
515 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 48667
  • Площа 15639 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
520 000 € 44 €/m²
  • Код об'єкта 39811
  • Площа 11811 m²
  • Відстань до моря 1800 m

Підписка на розсилку