Продаж - Бізнес 1325 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 000 000 €
1509 €/m²
Property 38636 photo 1
  • Код об'єкта 38636
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Бізнес
  • Площа 1325 m²
  • Площа ділянки 481 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається бізнес площею 1325 кв.м В Лимассоле. Бізнес розташований на 5 рівнях. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Пропонується на продаж інвестиційний проект. 5-поверхова будівля складається з 7 триспальних квартир, 2 двоспальних квартир і одного магазину. На цей момент всі апартаменти здані в оренду. Об'єкт розташований в центрі міста і має гарантований річний дохід.

Розташування