Продаж - Земельна ділянка 10554 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
740 000 €
70 €/m²
Property 38723 photo 1
  • Код об'єкта 38723
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 10554 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 55 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 10554 кв.м. В Лимассоле На території: підведена вода, відведено електрику. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори.

Розташування