Продаж - Земельна ділянка 11811 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
520 000 €
44 €/m²
Property 39811 photo 1
Property 39811 photo 2
Property 39811 photo 3
  • Код об'єкта 39811
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 11811 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 1800 m
  • Відстань до аеропорту: 43 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 11811 кв.м. В Лимассоле На території: підведена вода, відведено електрику.

Продаж
740 000 € 70 €/m²
  • Код об'єкта 38723
  • Площа 10554 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
500 000 € 20 €/m²
  • Код об'єкта 38231
  • Площа 24500 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
750 000 € 115 €/m²
  • Код об'єкта 23781
  • Площа 6500 m²
  • Відстань до моря 3700 m
Продаж
653 250 € 650 €/m²
  • Код об'єкта 23386
  • Площа 1005 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
458 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23397
  • Площа 917 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
650 000 € 80 €/m²
  • Код об'єкта 44450
  • Площа 8027 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
715 000 € 106 €/m²
  • Код об'єкта 42294
  • Площа 6689 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
515 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 48667
  • Площа 15639 m²
  • Відстань до моря 6000 m

Підписка на розсилку