Продаж - Земельна ділянка 1352 m² в Аттиці

Греція Аттика Решта Аттики Скалас Оропу Крейди
40 000 €
29 €/m²
Property 43842 photo 1
Property 43842 photo 2

Деталі

  • Відстань від моря: 1750 m
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Опис

Ділянка знаходиться в районі Халкуци - Оропос.

Продаж
37 000 € 74 €/m²
  • Код об'єкта 13426
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
40 000 € 66 €/m²
  • Код об'єкта 38396
  • Площа 606 m²
  • Відстань до моря 5 m
Продаж
50 000 € 89 €/m²
  • Код об'єкта 30173
  • Площа 560 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
59 000 € 210 €/m²
  • Код об'єкта 13897
  • Площа 280 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
37 000 € 37 €/m²
  • Код об'єкта 13430
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
56 000 € 58 €/m²
  • Код об'єкта 13562
  • Площа 950 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
45 000 € 85 €/m²
  • Код об'єкта 19652
  • Площа 524 m²
  • Відстань до моря 80 m
Продаж
40 000 € 77 €/m²
  • Код об'єкта 37907
  • Площа 518 m²
  • Відстань до моря 5800 m
Продаж
42 000 € 120 €/m²
  • Код об'єкта 14016
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
35 000 € 40 €/m²
  • Код об'єкта 13836
  • Площа 870 m²
  • Відстань до моря 2300 m

Підписка на розсилку