Продаж - Бізнес 693 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 500 000 €
2165 €/m²
Property 44783 photo 1
  • Код об'єкта 44783
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Бізнес
  • Площа 693 m²
  • Площа ділянки 521 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2008
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 47 km

Опис

Продається будинок площею 693 кв.м у Лімассолі. З вікон відкривається вид на море. Будівля розташована поруч із торговельним центром My Mall Лімассол і казино, яке будудується. Всього в 5 хвилинах їзди від популярного пляжу Ледіс Майл Біч. Будівля складається з 3 поверхів, на кожному поверсі є 2 просторі квартири площею 123 км.м. Квартири 2-спальні, а пентхаус складається з 3-х спалень. У об'єкта є сонячні батареї для нагріву води, кондиціонери. Будівля обладнана ліфтом. У об'єкта встановлена ​​сигналізація. До нерухомості відносяться паркувальні місця і комори для кожної квартири. Поруч вся необхідна інфраструктура: аптека, магазини, супермаркет.

Гарантована оренда!

Розташування