Продаж - Бізнес в Ая-Напі

Греція Кіпр Фамагуста
2 500 000 €
Property 45504 photo 1
Property 45504 photo 2
Property 45504 photo 3
Property 45504 photo 4
Property 45504 photo 5
Property 45504 photo 6
Property 45504 photo 7
Property 45504 photo 8
Property 45504 photo 9
Property 45504 photo 10
Property 45504 photo 11
Property 45504 photo 12
Property 45504 photo 13
  • Код об'єкта 45504
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Бізнес
  • Регіон Агія Напа
  • Місце Фамагуста (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 50 km

Опис

Майно готелю складається з 25 квартир/номерів. Номери розділені на 13 однокімнатних номерів і 12 студій.
Нерухомість була побудована в 1990 році на ділянці площею 1930 кв.м. Номери розташовані на ділянці площею 1039 кв.м. Також є підвал площею 236 кв.м. На території готелю є ресторан і басейн.

Готельні апартаменти на продаж.

Комплекс може отримати додаткову щільність забудови на 20%, тому кількість кімнат може бути збільшено пропорційно.

Нерухомість знаходиться на Кіпрі, на східному узбережжі острова, на відомому туристичному курорті Айя-Напа. Айя-Напа вважається найкращим туристичним курортом острова Кіпр і одним із кращих в Європі.

За минулі роки Айя-Напа перетворилася з рибальського села в типовий середземноморський курорт, а тепер перетворилася в активний мультикультурний туристичний кластер. Хоча він обслуговує туристів різного віку і смаків, його головна репутація - це сучасний спосіб життя і яскраве нічне життя. Проте, курорт має багату історію. Айя-Напа з 14 пляжами, зазначеними Блакитним прапором, є раєм для любителів пляжного відпочинку і водних видів спорту і вважається одним з кращих пляжних напрямків у світі. Частка ринку туристичних курортів Айя-напи і Протараса в гостьових ночах постійно складає близько 45% від загального числа прибулих в готелі Кіпру.

Продаж
3 650 000 € 18250 €/m²
  • Код об'єкта 24860
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
2 102 443 € 14205 €/m²
  • Код об'єкта 36934
  • Площа 148 m²
  • Відстань до моря 320 m
Продаж
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Код об'єкта 43875
  • Площа 540 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
3 300 000 € 3092 €/m²
  • Код об'єкта 45479
  • Площа 1067 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
2 400 000 € 2 000 000 € 6802 €/m²
  • Код об'єкта 34231
  • Площа 294 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Код об'єкта 26550
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 280 m
Продаж
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Код об'єкта 25563
  • Площа 1566 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
2 050 000 € 4456 €/m²
  • Код об'єкта 43719
  • Площа 460 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Код об'єкта 49594
  • Площа 479 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
3 000 000 € 2857 €/m²
  • Код об'єкта 37284
  • Площа 1050 m²
  • Відстань до моря 3700 m

Підписка на розсилку