Property 46144 photo 1
Property 46144 photo 2

Деталі

  • Рік будівництва: 2021
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Тепла підлога
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи

Опис

Продається Дуплекс площею 170 кв.м в Салоніках на стадії будівництва. Дуплекс розташований на 1 рівнях. Шостий поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
660 000 € 2869 €/m²
  • Код об'єкта 63138
  • Площа 230 m²
  • Відстань до моря 2700 m
Продаж
800 000 € 3539 €/m²
  • Код об'єкта 57553
  • Площа 226 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
650 000 € 3066 €/m²
  • Код об'єкта 58924
  • Площа 212 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
170 000 € 944 €/m²
  • Код об'єкта 65951
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2320 €/m²
  • Код об'єкта 62358
  • Площа 153 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
440 000 € 3606 €/m²
  • Код об'єкта 57552
  • Площа 122 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 49291
  • Площа 181 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
210 000 € 1166 €/m²
  • Код об'єкта 61737
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
185 000 € 2176 €/m²
  • Код об'єкта 62260
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
155 000 € 2214 €/m²
  • Код об'єкта 58251
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку