Продаж - Земельна ділянка 14086 m² в Аттиці

Греція Аттика Решта Аттики Сікаміно Центр Сикаміно
95 000 €
6 €/m²
Property 46180 photo 1

Деталі

  • Відстань від моря: 3200 m
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Опис

Продається обгороджена земельна ділянка площею 14086 кв.м. в АттиціСкладається поза планом міста.

Продаж
80 000 € 175 €/m²
  • Код об'єкта 32698
  • Площа 455 m²
  • Відстань до моря 1130 m
Продаж
85 000 € 340 €/m²
  • Код об'єкта 23645
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 200 €/m²
  • Код об'єкта 21328
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
130 000 € 65 €/m²
  • Код об'єкта 32627
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
140 000 € 466 €/m²
  • Код об'єкта 23278
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
110 000 € 270 €/m²
  • Код об'єкта 43857
  • Площа 407 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Код об'єкта 13027
  • Площа 2638 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
80 000 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 5900
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Код об'єкта 20440
  • Площа 283 m²
  • Відстань до моря 235 m
Продаж
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Код об'єкта 2990
  • Площа 2985 m²
  • Відстань до моря 5000 m

Підписка на розсилку