Property 46320 photo 1
Property 46320 photo 2

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 5017 кв.м. В Никосии

Продаж
414 800 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23385
  • Площа 1037 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
300 000 € 125 €/m²
  • Код об'єкта 43792
  • Площа 2385 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
458 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23397
  • Площа 917 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
296 280 € 360 €/m²
  • Код об'єкта 23399
  • Площа 823 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
500 000 € 609 €/m²
  • Код об'єкта 45007
  • Площа 821 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
394 800 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23376
  • Площа 987 m²
  • Відстань до моря 2200 m

Підписка на розсилку