Property 46357 photo 1
Property 46357 photo 2
Property 46357 photo 3

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 31773 кв.м. В Никосии

Продаж
330 000 € 1284 €/m²
  • Код об'єкта 27147
  • Площа 257 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
296 280 € 360 €/m²
  • Код об'єкта 23399
  • Площа 823 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
300 000 € 250 €/m²
  • Код об'єкта 25494
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
395 000 € 635 €/m²
  • Код об'єкта 53202
  • Площа 622 m²
  • Відстань до моря 5100 m
Продаж
440 000 € 696 €/m²
  • Код об'єкта 26337
  • Площа 632 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
450 000 € 150 €/m²
  • Код об'єкта 32660
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
450 000 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 28899
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 4000 m

Підписка на розсилку