Property 49282 photo 1
Property 49282 photo 2
Property 49282 photo 3
Property 49282 photo 4
Property 49282 photo 5
Property 49282 photo 6

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: інший
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 95 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
87 000 € 3782 €/m²
  • Код об'єкта 65744
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
115 000 € 1916 €/m²
  • Код об'єкта 65777
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65568
  • Площа 268 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
227 000 € 3847 €/m²
  • Код об'єкта 65760
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 65700
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
85 000 € 1287 €/m²
  • Код об'єкта 65849
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
95 000 € 1266 €/m²
  • Код об'єкта 65708
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку