Property 49284 photo 1
Property 49284 photo 2
Property 49284 photo 3
Property 49284 photo 4
Property 49284 photo 5
Property 49284 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 2021
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: інший
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 110 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 65936
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 2816 €/m²
  • Код об'єкта 65746
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
120 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 65866
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
178 000 € 4450 €/m²
  • Код об'єкта 66033
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 2250 €/m²
  • Код об'єкта 66149
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 3480 €/m²
  • Код об'єкта 65779
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
270 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65761
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
168 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 65967
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 600 € /на місяць 7 €/m²
  • Код об'єкта 66099
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку