Property 49290 photo 1
Property 49290 photo 2
Property 49290 photo 3
Property 49290 photo 4
Property 49290 photo 5
Property 49290 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 2021
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: інший
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: Звільнення від обов'язкового Сертифіката енергетичної ефективності (EPC)
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 147 кв.м в СалонікахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 3 душевих кімнат. У об'єкта передбачені камін, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
109 000 € 3892 €/m²
  • Код об'єкта 65853
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
135 000 € 2250 €/m²
  • Код об'єкта 66149
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 66094
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 5102 €/m²
  • Код об'єкта 66031
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
135 000 € 3068 €/m²
  • Код об'єкта 65824
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65703
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
320 000 € 3555 €/m²
  • Код об'єкта 66117
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку