Property 49292 photo 1
Property 49292 photo 2
Property 49292 photo 3
Property 49292 photo 4
Property 49292 photo 5
Property 49292 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2021
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: інший
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Опис

Продається Дуплекс площею 131 кв.м в Салоніках на стадії будівництва. Дуплекс розташований на 2 рівнях. П'ятий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. Шостий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
440 000 € 3606 €/m²
  • Код об'єкта 57552
  • Площа 122 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
185 000 € 2176 €/m²
  • Код об'єкта 62260
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 1166 €/m²
  • Код об'єкта 61737
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 49291
  • Площа 181 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 49294
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 60834
  • Площа 158 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
450 000 € 3040 €/m²
  • Код об'єкта 60441
  • Площа 148 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2320 €/m²
  • Код об'єкта 62358
  • Площа 153 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
650 000 € 3066 €/m²
  • Код об'єкта 58924
  • Площа 212 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
173 000 € 1730 €/m²
  • Код об'єкта 65783
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку