Продаж - Земельна ділянка 4683 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
85 000 €
18 €/m²
Property 51644 photo 1
Property 51644 photo 2
Property 51644 photo 3
Property 51644 photo 4
  • Код об'єкта 51644
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 4683 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 4683 кв.м. В Ларнаке

Продаж
102 830 € 130 €/m²
  • Код об'єкта 32508
  • Площа 791 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
125 000 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 25737
  • Площа 9202 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
110 000 € 76 €/m²
  • Код об'єкта 25248
  • Площа 1430 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
95 000 € 116 €/m²
  • Код об'єкта 25186
  • Площа 813 m²
  • Відстань до моря 10000 m

Підписка на розсилку