Продаж - Земельна ділянка 19910 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії
590 000 €
29 €/m²
Property 51678 photo 1
Property 51678 photo 2
Property 51678 photo 3
Property 51678 photo 4
Property 51678 photo 5
  • Код об'єкта 51678
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 19910 m²
  • Регіон Нікосія
  • Місце Нікосії (Кіпр)

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 19910 кв.м. В Никосии

Продаж
497 000 € 59 €/m²
  • Код об'єкта 25674
  • Площа 8362 m²
  • Відстань до моря 4600 m
Продаж
715 000 € 106 €/m²
  • Код об'єкта 42294
  • Площа 6689 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
500 000 € 609 €/m²
  • Код об'єкта 45007
  • Площа 821 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
650 000 € 940 €/m²
  • Код об'єкта 36217
  • Площа 691 m²
  • Відстань до моря 4300 m
Продаж
500 000 € 23 €/m²
  • Код об'єкта 49383
  • Площа 21619 m²
  • Відстань до моря 20000 m
Продаж
530 000 € 581 €/m²
  • Код об'єкта 45858
  • Площа 911 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
690 000 € 110 €/m²
  • Код об'єкта 48539
  • Площа 6261 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
750 000 € 143 €/m²
  • Код об'єкта 28896
  • Площа 5217 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
520 000 € 44 €/m²
  • Код об'єкта 39811
  • Площа 11811 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
794 556 € 378 €/m²
  • Код об'єкта 23403
  • Площа 2102 m²
  • Відстань до моря 2200 m

Підписка на розсилку