Продаж - Земельна ділянка 36930 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії
425 000 €
11 €/m²
Property 51683 photo 1
  • Код об'єкта 51683
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 36930 m²
  • Регіон Нікосія
  • Місце Нікосії (Кіпр)

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 36930 кв.м. В Никосии

Продаж
613 600 € 650 €/m²
  • Код об'єкта 23380
  • Площа 944 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
490 000 € 801 €/m²
  • Код об'єкта 53060
  • Площа 611 m²
  • Відстань до моря 5200 m
Продаж
500 000 € 609 €/m²
  • Код об'єкта 45007
  • Площа 821 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
503 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23377
  • Площа 1007 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
570 350 € 550 €/m²
  • Код об'єкта 23396
  • Площа 1037 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
569 000 € 34 €/m²
  • Код об'єкта 51684
  • Площа 16389 m²
  • Відстань до моря 700 m

Підписка на розсилку